2
Liczba
Gości

minus
plus
minus
plus
minus
plus
wybierz
Sprawdź dostępność
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Zarządzanie najmem

Reklama na portalach rezerwacyjnych / Opieka nad gośćmi/najemcami / Opieka nad nieruchomością

ZARZĄDZANIE NAJMEM TWOICH NIERUCHOMOŚCI

Od początku naszej działalności wynajmowaliśmy nasze nieruchomości ponad 4000 krótkoterminowym gościom i długoterminowym najemcom.

Zajmujemy się gośćmi od początku do końca. Wystawiamy nieruchomości na portalach rezerwacyjnych w optymalnych cenach, tak aby zapewnić najwyższe przychody, niekoniecznie  najwyższe obłożenie. Odpowiadamy szybko i wyczerpująco na wszelkie pytania gości, nawet zanim zarezerwują, co jest bardzo ważne w przypadku gości po raz pierwszy odwiedzających Kraków i Polskę. Po dokonaniu rezerwacji nawiązujemy bezpośredni kontakt z gośćmi, aby dowiedzieć się więcej o ich grupie i celu wizyty.

Ułatwiamy gościom pobyt w Krakowie organizując transfery z i na lotnisko, zwiedzanie obozów Auschwitz-Birkenau (włącznie z zakupem biletów, trudno dostępnych), wycieczki do Kopalni Soli w Wieliczce, Zakopanego i inne wyprawy. Przygotowaliśmy też autorski przewodnik po Krakowie z ciekawymi miejscami do zwiedzenia, a także polecanymi przez nas restauracjami i barami.

W czasie pobytu gośćmi zaopiekuje się Pani Paulina - nasza wyjątkowa opiekun gości, która współpracuje z nami od początku i bardzo dobrze zna Kraków. Jest ona Państwa wirtualnym ‘concierge’: służy pomocą oraz poradami dotyczącymi miasta, zajmuje się organizacją wycieczek, transferów oraz będzie pod telefonem w razie jakichkolwiek problemów.

Wyjątkowy poziom obsługi
Dzięki wysokiej jakości obsługi, otrzymujemy fantastyczne wystawianym od naszych gości.  Dzięki temu otrzymujemy wyróżnienia i certyfikaty – „Supergospodarz” od Airbnb, „Certyfikat Najwyższej Jakości” od Tripadvisor oraz „Wyróżnienia Opinii Podróżnika” od Booking.com.

Nasze opinie utrzymują się na bardzo wysokim poziomie:

Booking.com 9,6/10 punktów     Airbnb 4,9/5 gwiazdek  Tripadvisor 5/5 gwiazdek

Maksymalizacja przychodów
Osobiście zarządzamy polityką cenową apartamentów na wszystkich portalach tak, aby ceny były odpowiednie i rynkowe dla danej jakości, wielkości oraz lokalizacji. Naszym celem jest maksymalizacja przychodów dzięki optymalizacji cen i obłożenia apartamentów.

  • Całkowite średnie obłożenie w apartamentach to 70% w 2019
  • Nasz prowizja za zarządzanie to ustalony % przychodów z rezerwacji
  • Właściciel nieruchomości pokrywa koszty administracyjne, eksploatacyjne, finansowe

Opieka nad nieruchomością
Po każdym wyjeździe gości apartament jest dokładnie sprawdzany podczas sprzątania. Ewentualne uszkodzenia są zgłaszane i jeśli szkoda powstała z winy gości, koszt naprawy jest pokrywany z kaucji zabezpieczającej. Napraw dokonują nasi zaufani fachowcy.

Szukasz profesjonalnego zarządcy nieruchomości – skontaktuj się z nami.

Polityka prywatności i Cookies

Więcej Informacjicovid img