2
Liczba
Gości

minus
plus
minus
plus
minus
plus
wybierz
Sprawdź dostępność
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Remonty i home staging

REMONTY / DESIGN / HOME STAGING

Tworzymy piękne i funkcjonalne wnętrza

Jesteśmy ekspertami w całkowitych remontach i odnawianiu wnętrz oraz przekształcaniu i optymalizacji nieruchomości typowo pod wynajem. Oznacza to odpowiedni rozkład i wielkość pomieszczeń. Koszt przerobienia i remontu ma też duże znaczenie – w końcu to inwestycja, która dzięki przychodom z najmu ma się zwrócić. Projektanci wnętrz zwykle nie biorą tych aspektów pod uwagę.  

Współpraca z nami - zarządzamy projektem od początku do końca.
Za każdym razem dokładnie analizujemy co można zmienić w układzie nieruchomości aby wydobyć z niej więcej funkcjonalności, komfortu i piękna. Ustalamy zakres remontu. Tworzymy budżet projektu do akceptacji przez inwestora. Współpracujemy z zaufanymi i wypróbowanymi ekipami remontowo-wykończeniowymi, wykonującymi swoje zadania sprawnie i pomagającymi rozwiązywać napotkane w czasie remontu problemy.  
Po zakończeniu remontu proponujemy umeblowanie oraz wykonamy home staging czyli przygotowanie apartamentu do sesji zdjęciowej. Pamiętajmy, że piękne zdjęcia sprzedają mieszkanie i naprawde warto je wykonać profesjonalnie. Współpracujemy z utalentowaną panią fotograf.  
Przez cały czas trwania projektu nadzorujemy wykonanie prac w ramach ustalonego budżetu.
Zdjęcie po lewej to nasz ostatni projekt – salon połączony z kuchnią uzyskaliśmy z bezużytecznego przedpokoju i zbyt dużej sypialni – w bardzo zniszczonym apartamencie w kamienicy w Krakowie.   

Więcej naszych transformacji wnętrz znajdziesz tutaj.

Polityka prywatności i Cookies

Więcej Informacjicovid img